• St. Jacob JO15-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Achterberg, LaurensTechnische stafTrainer/coach
    Achterberg, MichaelaOverige stafTeammanager
    Vries, Renske deTechnische stafTrainer

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achterberg, HugoTeamspeler
    Boterhoek, TijnTeamspeler
    Dijk, Lars vanTeamspeler
    Haan, Melle deTeamspeler
    Kas, VeraTeamspeler
    Kingma, TeijeTeamspeler
    Postma, EstherTeamspeler
    Tesfamichael, HabtomTeamspeler
    Veenstra, GosseTeamspeler
    Vries, Douwe Anne deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:00St. Jacob JO15-1 - St.Annaparochie JO15-1Sportpark De Fijfskaar
    9 mrt. 09:00ONS Sneek JO15-3 - St. Jacob JO15-1Sportpark Zuidersportpark
    16 mrt. 11:00St. Jacob JO15-1 - Blauw Wit '34 JO15-2Sportpark De Fijfskaar
    23 mrt. 09:00Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 - St. Jacob JO15-1Sportpark Nylan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden St. Jacob JO15-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1St. Jacob JO15-166003863218
    2Leovardia JO15-154011741312
    3Wykels Hallum JO15-1 JM54011710712
    4Friese Boys JO15-163031821-39
    5Beetgum JO15-16114833-254
    6DTD JO15-16105821-133
    7SC Franeker JO15-26015819-111

    Poulestanden St. Jacob JO15-1 ( 1e klasse (2e fase) 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Franeker JO15-15410156913
    2Balk JO15-164021810812
    3St.Annaparochie JO15-173222321211
    4SC Bolsward JO15-153021112-19
    5SJO DFC JO15-172231518-38
    6ST Ouwe Syl/CVO JO15-15113914-54
    7AVV JO15-13102911-23
    8St. Jacob JO15-161051523-83

    Poulestanden St. Jacob JO15-1 ( 1e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leovardia JO15-122007076
    2SC Bolsward JO15-122005236
    3VV Sneek Wit Zwart JO15-122008626
    4GAVC JO15-111007433
    5AVV JO15-111006423
    6St.Annaparochie JO15-111002113
    7ONS Sneek JO15-3201189-11
    8SJO DFC JO15-1201145-11
    9ST Ouwe Syl/CVO JO15-1100103-30
    10Blauw Wit '34 JO15-2200224-20
    11St. Jacob JO15-12002813-50
    12Leeuwarder Zwaluwen JO15-1200217-60

    Poulestanden St. Jacob JO15-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 2 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Asser Boys JO15-100000000
    2BATO JO15-100000000
    3DVC Appingedam JO15-100000000
    4DZOH JO15-200000000
    5Flevo Boys JO15-200000000
    6St. Jacob JO15-100000000
    7Lemmer vv JO15-100000000
    8M.S.C. JO15-100000000
    9Oosterparkers JO15-100000000
    10ST Ouwe Syl/CVO JO15-100000000
    11Peize JO15-100000000
    12SJO JVZ JO15-100000000
    13Twedo JO15-100000000
    14FC Zuidlaren JO15-100000000

    Poulestanden St. Jacob JO15-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finales Groep 2 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Zuidlaren JO15-111007073
    2Buitenpost JO15-111008263
    3Twedo JO15-111005053
    4Flevo Boys JO15-211005143
    5DVC Appingedam JO15-111004043
    6Asser Boys JO15-111005233
    7SJO JVZ JO15-111004313
    8St. Jacob JO15-100000000
    9Waterpoort Boys JO15-100000000
    10M.S.C. JO15-1100134-10
    11Peize JO15-1100125-30
    12Lemmer vv JO15-1100115-40
    13Oosterparkers JO15-1100104-40
    14DZOH JO15-2100105-50
    15ST Ouwe Syl/CVO JO15-1100128-60
    16BATO JO15-1100107-70